Biotika.czO nás

BIOTIKA BOHEMIA spol. s.r.o. je od srpna 2006 dceřinou společností BB Pharma, a.s. , Česká republika, která je pro ČR držitelkou registrací části sortimentu Biotiky a.s.

BIOTIKA BOHEMIA je zároveň výhradním zástupcem Biotiky a.s. a proto disponuje odborníky pro obě hlavní oblasti aktivit, kterými jsou výrobky pro použití v humánní a veterinární medicíně.

BIOTIKA BOHEMIA je schváleným distributorem léčiv v České republice.

BIOTIKA BOHEMIA zabezpečuje práce spojené s registrační dokumentací léčiv podle požadavků, kladených na tento proces legislativou Evropské unie. Tyto své schopnosti jsme schopni nabídnout i dalším případným zájemcům o registraci v České republice.

Kromě výše uvedených aktivit, zabývá se naše společnost i sortimentem léčiv, které nejsou toho času z různých důvodů v České republice registrovány. V této oblasti máme bohaté zkušenosti a jsme schopni pomoci při zpracování tzv. specifického léčebného programu a na jeho základě i požadovaný lék zakoupit a dodat. Dále nabízíme dovoz léků prostřednictvím individuálního dovozu, tedy pro konkrétního pacienta na recept.

BIOTIKA BOHEMIA je rovněž výhradním dovozcem přípravků na rostlinné bázi - siličné vodičky Polar Bear ( Polární bílý medvěd ) z Čínské lidové republiky, které jsou hojně používány jako pomocné přípravky pro odlehčení od bolestí hlavy, svalů, uvolnění dýchacích cest apod. . K dostání v lékárnách.

Informace o všech léčivých přípravcích obchodovaných společností BIOTIKA BOHEMIA spol. s r.o. a registrovaných v České republice, jsou poskytovány v rámci "Veřejně přístupné odborné informační služby", v souladu se Zákonem č. 378/2007 Sb., o léčivech a o změnách některých souvisejících zákonů.

Nově se BIOTIKA BOHEMIA stala distributorem přípravků Dr. Michaels, které jsou celosvětově známé pro své pozitivní účinky při léčbě lupénky. Více v sekci Ostatní sortiment.

Nahoru
Návrat na úvodní stránku